Časté dotazy

Jaké druhy pozemků je možné financovat hypotékou?

Hypotéka na pozemek .cz: Chceme-li koupi pozemku financovat hypotékou, musí jít vždy o pozemek stavební.

Jak poznám, zda-li lze pozemek stavební?

Hypotéka na pozemek .cz:  Zda-li je pozemek k tomutu účelu určen, poznáte z výpisu z Katastru nemovitostí. Máte-li pochyby, raději se zeptejte svého hypotečního makléře dříve, než cokoliv podepíšete (rezervační smlouvu atd.).

Musí být pozemek zasíťován, abych dostal hypotéku na pozemek?

Hypotéka na pozemek .cz: Nemusí. Ale je třeba počítat s tím, že banky nám na takový pozemek neposkytnou 100% hypotéku. Také hodnotu pozemku značně poníží, proto je vždy lepší financovat pozemek zasíťovaný.

Kolik času je třeba pro získání hypotéky na pozemek?

Hypotéka na pozemek .cz: To záleží na tom, jak rychle se klientovi podaří shromáždit potřebné podklady (týkající se bonity a nemovitosti). Samotný schvalovací proces v bance trvá v průměru cca 2 týdny.

Co pro mne uděláte?

Hypotéka na pozemek .cz: Představíme Vám nabídku celého trhu a navrhneme Vám možní řešení. Pomůžeme Vám se shromážděním všech potřebných dokumentů a celý Váš případ předáme vybrané bance. Zajistíme včasné schválení hypotéky a dohlédneme na čerpání úvěru (převod peněz na účet prodejce pozemku).

Kdo jsou Vaši konzultanti a kolik jejich služby stojí?

Hypotéka na pozemek .cz: Naši spolupracující konzultanti patří mezi špičku na českém hypotečním trhu. Jejich mateřské společnosti jsou členy Asociace hypotečních makléřů, tudíž máte záruku kvalitních a pro Vás zcela bezplatných služeb.

Kontakt

  •  

    info@hypokalkulacka.cz

     

Kontakt
1000 znaků zbývá